Kredyt – czy należy się go bać?

Podejście do pożyczek bankowych ludzie mają bardzo rozmaite. Jedni unikają ich, jak tylko mogą. Starają się za wszelką cenę radzić sobie sami, żyć skromniej, ale bez problemu związać koniec z końcem. A gdy już muszą wybrać się do banku – obowiązkowa jest dla nich dokładna lektura najnowszej oferty banków i porównywarka kredytów.

Czytaj dalej 16.01.2013. 16:45

Skrytki bankowe

Niebezpieczeństwo utraty dorobku życia czyha na każdego, zwłaszcza gdy pojawia się perspektywa upragnionego urlopu, a w związku z tym wyjazd na upragniony wypoczynek. Mało znaczące wydaje się przedsięwzięcie podstawowych środków bezpieczeństwa w postaci dobrych zamków lub namówienia sąsiadki do codziennego odkurzania wycieraczki z reklamowych ulotek. Pomocą może okazać się np przeprowadzka, lecz wymaga ona dodatkowych usług logistycznych. Jeśli ktoś zaplanował włamanie do mieszkania, to mało prawdopodobne jest, że powstrzymają go te zabezpieczenia. Najrozsądniejsze w tego typu sytuacjach, zwłaszcza gdy wiemy, że nasz majątek może przyciągać złoczyńców, jest przechowanie najcenniejszych dóbr w bezpiecznym miejscu. Najlepiej wykorzystać do tego celu skrytki bankowe lub wspomóc się profesjonalnym detektywem. Pomocne może też być ubezpieczenie mieszkania. Skrytki bankowe bezpiecznie przechowają cenne przedmioty lub dokumenty, natomiast ubezpieczenie da nam gwarancję zwrotu kosztów ew. poniesionych szkód.

19.02.2012. 13:43

Depozyty w bankach

Gdzie najlepiej ulokować swoje oszczędności? Te oraz inne informacje pojawią się w najbliższym czasie na blogu. Zapraszam do odwiedzenia strony za kilkanaście tygodni.

15.08.2010. 13:41